Kontakta oss

 

Telefon

0346-13600

 

Mail

info@beranders.se

 

 

Henrik

kontor@beranders.se

Ägare.

-Tycker om att köra bil, gärna fort & offroad.

Har även ett stort trädgårdsintresse.

Nicklas

nicklas@beranders.se

Butikschef.

-Är ett stort fan av motorsport och Starwars.

Stort intresse för finöl, så vill man ha ett bra tips på någon god öl, så är detta rätt person att fråga!

Jenny

jenny@beranders.se

Tapetansvarig, Inredningsdesigner (CID), skylting, hemsida & sociala medier.

-Älskar att pyssla!

Cyklar även gärna MTB i Åkulla bokskogar, ju lerigare destå roligare.

Fredrik

kontor@beranders.se

Ägare.

-En baddare på simning och bestiga berg. Kebnekaise var inga problem! Gillar också bilar och motorsport.

Benny

benny@beranders.se

Fasadexpert och turbilschafför.

-Älskar att meka med sina motorcyklar i garaget, och tar sig också gärna sig en tur. Har även han ett stort intresse för god öl, gärna som han har bryggt själv.

Jonas

jonas@beranders.se

Ansvarig för båtfärg, verktyg och Wellin & co.

-Vass humor och packar gärna resväskan får långa resor till när och fjärran.

Gunilla

gunilla@beranders.se

Kontor och administration.

-Vår andra duktiga simmare, har tagit sig an Vansbrosimmet med bravur. Nu står en tjejklassiker på tur!

Mikael

mikael@beranders.se

Golvansvarig och media.

-Partymästaren nr.1!

Eller var det gourmémästaren?

Har stort intresse för resor, matlagning och vin.

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM & FACEBOOK

SÅ MISSAR DU INTE NÅGRA TIPS & ERBJUDANDEN!

Instagram

Julklappstips!

 

Köp ett presentkort hos oss, det blir garanterat en uppskattad julklapp!

 

Eller varför något fint från vår inredningsavdelning?

 

Välkommen!

Copyright © All Rights Reserved Tapeten i bakgrunden kommer från Midbec

Webbdesign: Jenny Marchant "Brooklyn bridge" art. nr.138528